Palace Pictures je distribuční divizí společnosti Palace Cinemas, největšího regionálního provozovatele kin v České republice, na Slovensku a v Maďarsku s celkem 20 multikiny. Palace Cinemas je stabilní jedničkou na každém z těchto trhů - provozuje 4 multikina v Praze, 2 v Brně, 1 v Bratislavě a 9 v Budapešti. Od roku 2005 úspěšně funguje také divize Palace Media pro prodej reklamy na plátně i mimo plátno. Palace Pictures působí na poli kino a video distribuce díky dohodě s Eastern European Acquisition Pool (EEAP) z Berlína. EEAP je přední licenční společností pro oblast střední a východní Evropy a jejím prostřednictvím Palace Pictures distribuuje filmy produkční společností The Weinstein Company a dalších nezávislých producentů.


Olympus - Hlavním předmětem podnikání OCS je distribuce výrobků mateřské společnosti. Stěžejním obchodním artiklem Společnosti je dlouhodobě spotřební zboží. Do distribuovaného sortimentu patří zejména klasické fotoaparáty, digitální fotoaparáty, analogové a digitální audiozáznamníky a přehrávače, dalekohledy a další digitální technika, například barevné termosublimační tiskárny nebo archivační software pro digitální fotoaparáty a od počátku roku 2005 také HDD přehrávače hudby. V oblasti spotřebního zboží, resp. digitálních fotoaparátů si OCS, díky kvalitní marketingové činnosti a neustálým produktovým inovacím skupiny, nadále udržuje vedoucí postavení na trhu v ČR a na Slovensku.


EuroAWK s.r.o. je pobočkou mezinárodní sítě společnosti AWK a jeden z prvních a největších investorů v oblasti venkovní reklamy v České republice.Nabízí klientům několik formátů nosičů venkovní reklamy a to billboardy, city-light vitríny v Praze a v České republice, city-light hodiny. Na základě zadání klienta zpracuje nabídky tak,že zaručí přesnou komunikaci k cílové skupině inzerovaného produktu, kampaň vyvěsí/vylepí včas a předá klientovi kompletní fotodokumentaci kampaně.Průběžně kontroluje stav ploch po celou dobu trvání kampaně a provádí opravy poškozených plakátů. Na požádání klienta také zajistí tisk plakátů a výrobu fólií. Všechny své bill(big)boardové plochy může poskytnout také formou databáze na CD-ROMu. Jako jediná reklamní společnost využívá plakáty s autoreklamou, na kterých jsou použity motivy renomovaných českých umělců.


Post Produkce Praha, a. s., se řadí mezi přední studia poskytující postprodukční služby v České republice. Najdete nás v samém centru Prahy. Našim klientům nabízíme v oboru digitální filmové techniky a obrazových postprodukčních služeb úroveň kvality a standardy, které vyžadují významné světové produkce. Podílíme se na výrobě reklam, hraných filmů, videoklipů , dokumentárních filmů a výrobě DVD.


STUDIO VIRTUAL je plně digitálním zvukovým post-produkčním studiem. Přímo v centru Prahy poskytuje komplexní služby při záznamu a zpracování zvuku pro film, televizi, rozhlas a divadla. Sedm pracovišť na platformě ProTools HD splňuje ty nejnáročnější kriteria na kvalitu zvuku. V roce 1998 získalo STUDIO VIRTUAL licenci pro finální mix filmů ve formátu Dolby SR®, později DOLBY DIGITAL®. V posledních letech začala společnost aktivně podporovat nové české filmy formou koprodukčních vkladů do projektů.


BLUE ORANGE je nevšedním společenským a sportovním centrem pod jednou střechou. Scházejí se zde podnikatelé, úspěšní lidé, rentiéři i umělci. Přicházejí za výborným jídlem do vyhlášené restaurace. Pořádají zde konference, rauty a přátelská setkání. Vychutnávají si své "all inclusive" členství ve skvěle vybaveném Health Clubu. Trénují svá těla na cardio fitness trenažérech a spinningových kolech, zvedají závaží s osobními trenéry, tančí v pohybových sálech, hrají squash, golf. Víří se ve vířivkách, saunují v saunách, masírují se v masérnách a sluní v soláriích. To vše každý den od 6 do 23 hodin, a třeba i 5x denně. Když se moc unaví, dají si vyhlášené Carpaccio či kachýnku a zarelaxují v kosmetické kabině při pleťové kůře nebo ve čtyřhvězdičkovém hotelu.


auto I.S.R. a.s. je společnost, která patří mezi největší autorizované prodejce vozů značek Volkswagen a Audi v České republice. Svou činnost zahájila v roce 1999 a její autosalony byly jako první svého druhu postaveny na základě originálních architektonických, technických a technologických plánů koncernu Volkswagen Group. Na ploše cca 22.000 m2 najdete kompletní nabídku nových modelů značek VW a Audi, servis, bohatě zásobený sklad náhradních dílů a příslušenství, půjčovnu vozidel, lakovnu, klempírnu a v neposlední řadě bazar ojetých vozů s garancí programu auto-plus. Strategií společnosti auto I.S.R. je poskytování kvalitních, kompletních a individuálních služeb zákazníkům.


FotoVideo - Interaktivní hobby časopis pro širokou převážně mužskou část české a slovenské populace. Vše o fotografování, digitální fotografii, videu, imagingu a mobilních a IT přenosech. Kromě kvalitních a exkluzivních fotografií přináší i objektivní, vyvážené a komplexní informace o světě a trhu Foto-Video. Čtenář u nás nalezne recenze toho nejlepšího co je na trhu - tedy zásadně nových výrobků a srovnávací testy z oboru foto-video-imaging. Časopis se nevyhýbá ani problematice projekcí, prezentací a multimédii. Obsah je doplněn rozhovory se zajímavými osobnostmi z branže. FotoVideo pořádá největší celoroční fotografickou soutěž v České republice a na Slovensku pod názvem Fotograf roku. Od června 2003 je členem prestižního evropského sdružení EISA.


Studio IN Prague je fotografické studio s největší půjčovnou profesionální zábleskové techniky v České republice. Je vyjímečné svým přístupem ke klientovi, koncepcí služeb jako kompaktního celku a hlavně 24 hodinovým provozem, ze kterého by měl vždy vytěžit fotograf, produkce nebo tvůrci. Prostor samotného studia je situován v centru Prahy. K dispozici je celá škála techniky značky Profoto, a to od studiových a bateriových generátorů, světel, reflektorů a softboxů, přes kruhové blesky a stálá světla, až po stativy a řadu nepostradatelného příslušenství. Kromě osvětlovací techniky je Studio In Prague také půjčovnou fotoaparátů a objektivů Hasselblad a digitálních stěn Phase One.


Boty Dr.Martens.
V roce 1945, tedy něco více před půlstoletím, se přihodilo něco, co ovlivnilo svět na další desetiletí. Pan *Dr. Klaus Maertens* z Bavorska si při lyžování vážně poranil kotník. Je fakt, že toto samotné zatím se světem nehnulo, ale mělo vliv na miliony páru nohou. Nehoda na lyžích a bolavý kotník byly počátkem vynálezu takové boty, která by umožnila zraněnému chodit. Dr. Maertens a jeho kolega Dr. Herbert Funck přišli jako *první* se vzduchovým polštářem v podešvi. Továrna R.Griggs v zapadlém anglickém městečku Wollaston dokonale vyhovovala jejím záměrům. Majitel *William Griggs* byl návrhem nadšen a 1. 4. 1960 byla na světě první *1460 – čtrnáctšedesátka* dodnes zdaleka nejpopulárnější a nejprodávanější typ. Pouze pro zjednodušení byly boty poangličtěny z Dr. Maertens na Dr. Martens. Martensky vytvořily v Anglii subkulturu pevně spjatou s *rockovou hudbou* a nedají na ně dopustit takoví velikáni jako Paul McCartney, Elton John, Madona, Rolling Stones, Bee Gees, Jethro Tull, Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers a další. Stejně jako každý Američan pamatuje, kde byl a co dělal, když zastřelili J. F. Kennedyho, ví každý Angličan, kdy a kde si koupil svoje první martensky .